O víkendu 13.6.-14.6.2026 zamířily všechny naše kategorie na vyhlášený turnaj do Hluku.

Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.
Starší hráči ukázali obrovský posun, kterého během sezóny dosáhli a po celou dobu turnaje byli velkými oporami týmu. I když jsme ve třech odehraných utkáních na výhru nedosáhli (1 remíza, 2 prohry), splnila akce přesně to, proč po domluvě zúčastněných klubů vůbec vznikla. Obrovský potenciál do nadcházejícího ročníku předvedli všichni hráči, kteří budou v kategorii mladších žáků pravidelně nastupovat. Skvělý výkon podali i nejmladší členové týmu, kteří si na větší hřiště a přechod z formátu 3+1 teprve začínají zvykat.
Celkově tedy turnaj naplnil očekávání a ukázal, že všichni zúčastnění hráči jsou v dobrém rozpoložení pro přípravu na nadcházející sezónu.