Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.
Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.
První červnovou středu nastoupil ke svému prvním utkání nově se tvořící tým elévů pro sezónu 2026/2027 sestávající se z hráčů ročníků 2016 - 2019.
Souběžně s Ostravskými hrami jsme se představili také na turnaji v Novém Jíčíně, a to v kategorii elévů a žáků.
Velký mezinárodní turnaj mají za sebou naši elévové, zúčastnili se prestižních Ostravských her.
Trochu netradičně jsme se letos rozhodli pojmout ukončenou sezóny pro děti.
V sobotu 9. května 2026 proběhla v tělocvičně ZŠ Prakšice speciální florbalová akce pořádaná Florbalovou Akademií Zlínského kraje, tzv. Mixér pro hráčky ročníků 2013-2015.
Své první oficiální soutěže se dočkali i naši muži.
Sezónu v soutěžích Českého florbalu zakončili už i elévové.
Ligovou sezónu uzavřela přípravka tam, kde ji také zahájila – ve Starém Městě.
Hostitelem předposledního kola Zlínské ligy elévů bylo opět Valašské Meziříčí.