8_20260114_062638.png
41_20260622_060408.jpg

Spartak cup Hluk 2026

O víkendu 13.6.-14.6.2026 zamířily všechny naše kategorie na vyhlášený turnaj do Hluku.

Celá sobota patřila elévům. Akce byla pro všechny hráče odměnou za uplynulý ročník. A bylo příjemné vidět, že i přes dlouhou sezónu jsou všichni zdraví a plní chuti do florbalu. Při velkém počtu hráčů se sice těžce chytá rytmus hry a vytížení není optimální, do bojů ale zasáhli všichni zúčastnění. Po velkých bitvách jsme postoupili do předkola paly-off a výhrou nad Uničovem se dostali do čtvrtfinále. Tam nám bohužel stopku pro další pokračování vystavil skvěle hrající Zlín.

Druhý den byl ve znamení souběžně hraných kategorií přípravek a mladších žáků. Žáci po postupu ze skupiny vypadli v osmifinále. Vzhledem k početným absencím tým z poloviny tvořili elévové. I tak dokázali kluci s favority držet krok a řádně jim zatápěli. Především v souboji s domácím Hlukem jsme dlouho drželi nadějné vedení, soupeř však utkání dokázal otočit ve svůj prospěch.

Také celek přípravky byl před zahájením turnaje doplněn o dvě nové tváře. Obdobně jako u elévů i zde byla účast odměnou za poctivou celoroční práci. Novou posilou pro mužstvo byl i maskot Bandy, který průběh všech utkání bedlivě sledoval ze střídačky. Tým dokázal postoupit ze silné skupiny do čtvrtfinále, v němž však nestačil na silný výběr Vyškova.

Po celý víkend probíhal bohatý doprovodný program plný dovednostních soutěží a volnočasové zábavy. Všichni jsme si užili nejen spousty florbalu proti kvalitním soupeřům, ale také zábavy a společných chvil ve velmi příjemném prostředí.

Galerie - Spartak cup Hluk 2026

+9