O víkendu 13.6.-14.6.2026 zamířily všechny naše kategorie na vyhlášený turnaj do Hluku.

Jako příprava na blížící se vyhlášený turnaj v Hluku byl pojat přátelský zápas elévů proti Vsetínu v Jablůnce dne 10.6.2026.
Vzhledem k velkému počtu hráčů jsme my i soupeř postavili dva týmy, které se proti sobě postupně utkávaly. V jednotlivých zápasech na obou stranách nastupovali jak ostřílení borci, tak hráči, kteří se připojili v průběhu sezóny.
Příprava splnila účel, všichni si dobře zahráli a ze zaplněné sokolovny odcházeli spokojení i přítomní diváci.