Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.

První červnovou středu nastoupil ke svému prvním utkání nově se tvořící tým elévů pro sezónu 2026/2027 sestávající se z hráčů ročníků 2016 - 2019.
Domácí zápas, jak už bývá zvykem, přilákal do jablůnecké sokolovny velký počet diváků. Ti byli od samého začátku svědky bojovného výkonu od obou týmů. Po celý zápas byly k vidění krásné akce, góly i skvělé zákroky všech brankářů, kteří se v průběhu hry postavili mezi tři tyče postavili. Výkon našeho týmu a způsob, jakým se kluci z přípravky dokázali prosadit mezi staršími i jak je tito mezi sebe přijali, nám dává velká očekávání a naději na úspěšnou sezónu 2026/2027 v kategorii elévů. Věříme, že ve stejném duchu budeme pokračovat i nadále - a ještě silnější.