Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.

Na ligovém turnaji v Holešově se přípravka utkala s týmy Otrokovic, Vsetína, Zlína a Slovácka.
Po herní stránce bylo naše vystoupení více než povedené. Kluci táhli za jeden provaz a působili jako opravdový tým. Starší ročníky ukázaly, že jsou ryzími tahouny, ty mladší projevily opět velké zlepšení, a především nadšení pro hru. Vstřelené góly byly spravedlivě rozděleny napříč celým týmem. Brankářské řemeslo si ve čtyřech zápasech vyzkoušeli tři různí hráči, žádný z nich nezklamal. Vzhledem k tomu, na jak silné týmy jsme dnes narazili, nelze turnaj hodnotit jinak než na jedničku.