Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.

Přesně po měsíci vyrazila přípravka k ligovému turnaji, opět do Kroměříže.
Kvůli velkému počtu nemocných čítala soupiska pouze pět jmen, včetně jednoho úplného nováčka v sestavě. Zápasy proti Valmezu a domácí Kroměříži jsme tak byli nuceni odehrát jen s jedním střídajícím hráčem. V obou zápasech se silným Zlínem jsme požádali o výpomoc hráčů z týmu protivníka a využili této možnosti doplnit střídačku. I přes velmi improvizovanou sestavu se kluci za svůj výkon rozhodně nemuseli stydět. Naopak svou urputnou snahou a nasazením zvládli celý turnaj v těžkých podmínkách odehrát se ctí a soupeřům nedali svoji kůži zadarmo.