Do vzdálených Morkovic jsme se v sobotu 6. června vydali se smíšeným výběrem žáků a elévů k přátelskému turnaji za účasti týmů Koryčan, Holešova a Kroměříže.

Ligovou sezónu uzavřela přípravka tam, kde ji také zahájila – ve Starém Městě.
V prvních dvou zápasech se silnými celky Vsetína a Zlína nebylo mnoho šancí zvítězit. V následném střetnutí proti Otrokovicím Black jsme již měli více ze hry a soupeře gólově přestříleli. Poslední utkání nejen turnaje, ale taky celé ligové sezóny, jsme sehráli proti týmu Slovácko Black. Hezký a vyrovnaný zápas, který mohly na svou stranu strhnout obě družstva, jsme za nerozhodného stavu pohlednou akcí v posledních vteřinách překlopili v náš prospěch. Za celoroční účast v soutěži hráči převzali pamětní medaile od Českého florbalu.